HAKKIMIZDA

2006 yılında istanbulda kurulan çakı tekstil, tecrübesi ve birikimiyle tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız bayan erkek ve çocuk triko üretimi yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında hizmet veren firmamız ağırlıklı olarak Amerika Almanya Hollanda ve İsrail gibi avrupa ülkelerine tekstil ürünleri ihraç etmektedir. Her zaman moda dünyasındaki trendleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız her sezon yenilenen ve zenginleşen koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunar.

Firmamızın değişmez prensibleri müşteri memnuniyeti zamanında teslim kalite ve dürüstlüktür. Çakı tekstil sadece, kendi ticari çıkarlarını degil , müşterilerininde çıkarlarını ve memnuniyetini ilke edinen bir firmadır.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti, hızlı servis, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, gelişen teknoloji ile tecrübenin birleştiği bir kurum olmak, sürekli iyileştirmeler ile kendimizi geliştirmek, her zaman en iyisini başarmaktır.

купить плетеный шнургуттаперчевый

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart